Про нас

Купуємо радіодеталі за ринковою ціною і одразу розраховуємося: як ми працюємо і оцінюємо

Пропонуємо скупку радіодеталей із вмістом цінних металів за ринковими розцінками і справедливою винагородою власнику. Наша компанія має значний досвід у цьому напрямку та пропонує тільки справжню вартість за придбані деталі.

Цінуємо співпрацю з кожним клієнтом та пропонуємо доступні способи передачі радіодеталей: «Новою Поштою» у посилці, особистим зверненням до нашого експерта у багатьох містах України. Детальний перелік таких населених пунктів, де є наші представники, читайте на головній сторінці сайту.

Є й третій варіант – звернутися до нас телефоном та замовити виїзд спеціалістів для скупки транзисторів та інших радіодеталей безпосередньо у вас вдома чи на території компанії, де є прилади на брухт. Ми актуємо всі наші пропозиції, оформляємо необхідні документи для юридичних осіб, якщо є така потреба.

Що ми купуємо: детальний перелік

Ми купуємо такий брухт радіодеталей та інших запасних частин, де є вміст металів та інших цінних компонентів:

Усі радіодеталі ми оцінюємо, пропонуємо вартість покупки, віддаємо гроші готівкою чи безготівковим розрахунком. Скупка конденсаторів та інших радіодеталей відбуваються у межах затверджених і опублікованим нами на сайті прайс-листів на придбання. У прайс-листі вказуємо вартість, яка розрахована у кілограмах або поштучно, із зазначенням умов приймання – рівня очищення плати чи деталі, її стану. Вартість покупки залежить також від того, деталь нова чи вже була у використанні. Це також вказано у прайс-листі.

Як визначаємо вартість придбання і чому ця вартість – справедлива

Ціна на придбання брухту та нових радіодеталей залежить від показників вартості купівлі дорогоцінних та рідкоземельних металів. Вказані ціни залежать від попиту та запиту на купівлю у всьому світі. Тому наші ціни об’єктивні і залежать від ситуації на ринку.

Безкоштовно наші професійні експерти проконсультують щодо вартості радіодеталі, приладу або інших запасних частин, деталей, які ми приймаємо на брухт.

Вимірювання відбувається одразу – за допомогою спеціального приладу, що визначає наявність металів та їх вмісту. Спектральний аналіз точно та швидко визначає вміст і є основою для визначення ціни, яка відповідає кількості того чи іншого металу.

Використані прилади та деталі знайдуть нове життя, а ви отримаєте гроші, якщо звернетеся і не пошкодуєте трохи часу на спілкування з нашими спеціалістами. Ми рятуємо світ від купи непотрібних сміттєзвалищ і допомагаємо вторинній переробці ресурсів. Наші спеціалісти завжди на зв’язку телефоном та в онлайн-чаті, надають відповіді на email.

Чекаємо на пропозиції та співпрацю.