Конденсатори

Купуємо конденсатори керамічні багатошарові, корпусні та безкорпусні.

Серед конденсаторів найбільший інтерес становлять конденсатори КМ. Це керамічні плоскі конденсатори, пластини яких складаються з паладію, срібла, платини. Корпус таких конденсаторів має зелений, червоний чи коричневий колір.

Кількість дорогоцінних металів у конденсаторах цього залежить як від номіналу конденсатора, і від інших чинників — наприклад, заводу-виробника і часу випуску. Це тим, що технології виробництва удосконалювалися, що позначалося і змісту у виробах дорогоцінних металів.
Також відзначимо, що дрібні конденсатори містять менше дорогоцінних металів, ніж великі, тому і коштують менше. Крім цього, ціна на конденсатори залежить від вартості дорогоцінних металів на Лондонській біржі та курсу долара.

Конденсатори керамічні монолітні в корпусах та безкорпусному виконанні. Основні марки: КМ3, КМ4, КМ5, КМ6, К10-9, -17, -23, – 26, – 28, – 43, -46, -47, -48.

Конденсатори керамічні монолітні виробництва країн РЕВ.

Конденсатори танталові Основні марки: К52-1, К52-2, -5, -7, -9, ЦЕ-1, -2, ЕТ, ЕТН, К53-1, 7, 18 і т.д. (крім-14, 19, 21, 26) дрібних та середніх розмірів.

Ємнісні збирання Б-18, -20, прохідні фільтри Б-23, лінії затримки МЛЗ, мікромодуль, ГІС.

У виробництві конденсаторів використовується паладій завдяки його високій електричній провідності та тривалому терміну експлуатації. Паладієві конденсатори дозволяють забезпечити необхідне живлення приладу при низькому електричному шумі. Крім того, конденсатори дозволяють контролювати потік електроенергії, зберігаючи заряд на потрібному рівні. У керамічних монолітних конденсаторах присутні паладій, платина, срібло та нікель. Наша компанія придбає конденсатори, що містять дорогоцінні метали у фізичних та юридичних осіб за найвищими цінами.
Науковий центр ‘Академія благородних металів’

Наша компанія займається скупкою конденсаторів у містах Київ, Бровари, Бориспіль, Рівне, Одеса, Чернігів, Львів, Миколаїв, Черкаси, Чернівці, Дніпро, Харків, Вінниця, Луцьк, Тернопіль, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Київська область. З інших міст Ви зможете надіслати нам посилку чи бандероль. Наш експерт прийме її за описом та негайно повідомить Вам її точну вартість.