Перемикачі

Купуємо перемикачі, кнопки, тумблера за вигідними цінами.

Купуємо перемикачі, що використовуються для підключення та керування різними електричними сигналами. Вони давно використовуються в електричній апаратурі різного призначення. У деяких перемикачах, які були виготовлені в нашій країні в минулому столітті, високий вміст дорогоцінних металів – золота, срібла, платини або паладію. Вони використовувалися для зменшення електричного опору перемикачів та підвищення їх надійності.

Якщо Ви розібрали старі електроприлади, і у Вас накопичилося кілька таких перемикачів, Ви можете здати їх у скупку перемикачів.

Наша компанія скуповує перемикачі різних типів для подальшої утилізації та виділення з них дорогоцінних та рідкісних металів.

Особливості скуповування перемикачів
Ви зможете здати нам малогабаритні перемикачі, поворотні, важільні, кнопкові, модульно-рухові та пакетні перемикачі. Також ми приймаємо мікроперемикачі, тумблери, крокові вібростійкі шукачі та перемикачі від контрольно-стежать реєструючих приладів.
Вартість кожного виду перемикача визначається його станом, приблизною кількістю цінних металів, що містяться, і встановлюється в рублях за 1 штуку.
Деякі перемикачі Ви зможете здати нам тільки якщо вони зроблені до 1990 року. У наступні роки вмістом цінних металів у цих видах перемикачів різко знизилося, і вони не становлять цінності.
Скупка перемикачів
Перемикачі ПР, ПГ, П2Г, П2Кн, ПП6, П1Т3, П1М10, ПКН, ВДМ, ТБ, ПТ, МПН, ПГ2, ПГ5, ПГ7, ПР1, ПР2, ПП6, ПП8, ПП9, ПП11, МП12, П1М9 -1, П1М11-1, П1М12-1, ПМ2-1, ПКП2-1, ПКН4-1, П2КнТА, ПК1С, ПК1Е, ПК2С, П1Т3-1, П1Т4-1, ПТ9-1, ПТ11-1, ПТ13-1 , Пт23-1, Пт25-1, Пт27-1, Пт8 та інші перемикачі.

Наша компанія займається скупкою перемикачів у містах Київ, Бровари, Бориспіль, Рівне, Одеса, Чернігів, Львів, Миколаїв, Черкаси, Чернівці, Дніпро, Харків, Вінниця, Луцьк, Тернопіль, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Київська область. З інших міст Ви зможете надіслати нам посилку чи бандероль. Наш експерт прийме її за описом та негайно повідомить Вам її точну вартість.