Реле

Купимо реле в Україні слаботочні

Реле – радіодеталь, що відповідає за вимкнення різних радіоприладів. Багато реле містять дорогоцінні метали, завдяки чому є цінним товарів у скупників радіодеталей. Наша компанія придбає реле у фізичних та юридичних осіб за найвищими цінами. Вартість вживаних радіодеталей розраховується з урахуванням року випуску реле та курсу дорогоцінних металів. Крім дорогоцінних деталей у реле містяться іридій, родій та деякі метали платинової групи у незначній кількості. Нижче ви можете ознайомитися з цінами на реле, які приймає наша компанія.

Купуємо реле всіх типів та видів. Вітчизняного виробництва. Будь-які марки. Реле будь-яких марок.

У так званих «відповідальних» видах реле застосовуються контакти зі сплаву ПлІ-10 (90% – платина, 10% – іридій) та золота.

Закріплення контактів здійснюється за допомогою тримачів із берилієвої бронзи, а також інших сплавів штампуванням або методом контактного зварювання.

Наша компанія займається Купимо реле в Україні містах Київ, Бровари, Бориспіль, Рівне, Одеса, Чернігів, Львів, Миколаїв, Черкаси, Чернівці, Дніпро, Харків, Вінниця, Луцьк, Тернопіль, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Київська область. З інших міст Ви зможете надіслати нам посилку чи бандероль. Наш експерт прийме її за описом та негайно повідомить Вам її точну вартість.