Резистори

Купуємо резистори та потенціометри по Україні!

Резистор найбільше знайшли застосування в електроніці, до складу якого входить значна кількість срібла. Деякі резистори включають паладій та золото. Зазвичай резистори складаються з керамічного корпусу та висновків, покритих сріблом. Так як срібло нанесено на висновки, то при припаюванні та випаюванні значна частина металу втрачається з припоєм та зрізаними кінцями. Наша компанія купує резистори у фізичних та юридичних осіб за найвищими цінами після проведення оцінки та аналізу масової частки дорогоцінних металів у матеріалах, що здаються.

Резистор – найпоширеніший тип електроніки, до складу якого входить значна кількість срібла. Деякі резистори включають паладій та золото. Як правило резистори складаються з керамічного корпусу та висновків, покритих сріблом. Так як срібло нанесено на висновки, то при припаюванні та випаюванні значна частина металу втрачається з припоєм та зрізаними кінцями. Наша компанія купує резистори у фізичних та юридичних осіб за найвищими цінами після проведення оцінки та аналізу масової частки дорогоцінних металів у матеріалах, що здаються.
Науковий центр ‘Академія благородних металів’
Купуємо резистори всіх типів та видів. Вітчизняного виробництва. Будь-які марки. Резистори будь-яких марок. Резистори бувають наступних марок:

СП5-1, СП5-2, СП5-3, СП5-4, СП5-14, СП5-15, СП5-16, СП5-17, СП5-18, СП5-20, СП5-21, СП5-22, СП5- 24, СП5-37, СП5-39, СП5-44, СП3-19, СП3-39, СП3-37, СП3-44. ПП3-40, ПП3-41, ПП3-43, ПП3-44, ПП3-45, ПП3-47.

Також бувають потенціометри спец. призначення наступних марок: ППМЛ-М, ППМЛ-І, ППМЛ-ІМ, ППМЛ-Ф, ППМФ-М, ППБЛ-В, РПП, ПТП-1, ПТП-2, ПТП-5, ПЛП-1, ПЛП-2; реохорди та резистивні елементи у складі самописців наступних серій: КСП-1, КСП-4, КСУ-1, КСД-1, КПУ-1, КПП-1, ККД-1, КП-41, а також мостів урівноважених серій, що самописують: КСМ -1, КПМ-1.

Наша компанія займається скупкою резисторів у містах Київ, Бровари, Бориспіль, Рівне, Одеса, Чернігів, Львів, Миколаїв, Черкаси, Чернівці, Дніпро, Харків, Вінниця, Луцьк, Тернопіль, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Київська область. З інших міст Ви зможете надіслати нам посилку чи бандероль. Наш експерт прийме її за описом та негайно повідомить Вам її точну вартість.