Роз’єми

Купуємо роз’єми всіх типів та видів.

Наша компанія купить дорого купуємо роз’єми, що містять золото: роз’єми радянського та пострадянського періоду з жовтими контактами; роз’єми імпортного виробництва із жовтими контактами. Роз’єми імпортного виробництва з материнських плат та подібні приймаються лише у розібраному вигляді. Роз’єми серії РППГ2-48 з контактами сталевого кольору та роз’єми круглого перерізу серії 2РМ, СНЦ, ОНЦ в алюмінієвих корпусах та подібні до позолочених контактів можна надсилати в цілому вигляді.

Наша компанія купить дорого імпортні роз’єми, що містять дорогоцінні метали.
ми пропонуємо найвищі ціни за колодки всіх видів (16 контактів, від 1 до 6 контактів, РС1, УКУ1)
Здійснюємо скупку роз’ємів PC у населення та організацій за високими цінами.
Спеціалізуємося на скуповуванні та переробці роз’ємів ГРППМ.
Здійснює скуповування роз’ємів на платах у населення та організацій за гідними цінами.
Всі надані зразки роз’ємів РПМ будуть ретельно перевірені спеціальним обладнанням щодо наявності в них дорогоцінних компонентів.
Наша фірма купить роз’єми СНТ у фізичних осіб та організацій.
Займаємося скуповуванням нових і вживаних роз’ємів СНП у приватних осіб і комерційних підприємств, а також скупкою роз’ємів ШР

Наша компанія займається скупкою роз’ємів у містах Київ, Бровари, Бориспіль, Рівне, Одеса, Чернігів, Львів, Миколаїв, Черкаси, Чернівці, Дніпро, Харків, Вінниця, Луцьк, Тернопіль, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Київська область. З інших міст Ви зможете надіслати нам посилку чи бандероль. Наш експерт прийме її за описом та негайно повідомить Вам її точну вартість.