Срібло

Купуємо технічне срібло

У нашій компанії Ви зможете абсолютно вільно здати технічне срібло за найвигіднішими для вас цінами. Це можуть бути радіодеталі, відходи виробництва, дріт і т.д. Для визначення проби металу та інших компонентів металу ми використовуємо портативні сучасні спектроаналізатори. Прийом технічного срібла здійснюється лише висококваліфікованими спеціалістами з великим досвідом роботи.

Технічне срібло може бути дуже високого ступеня чистоти, але мати при цьому непоказний зовнішній вигляд. У техніці важливі не естетичні переваги і краса срібла, яке низький електричний опір і висока хімічна стійкість.

Ціна за грам технічного срібла залежить від кількості срібла, що знаходиться у сплаві, а також від наявності та кількості інших компонентів сплаву.

Особливості скуповування технічного срібла
Ви зможете здати нам такі види срібла та електротехнічних компонентів:

Дріт, контакти із срібла чистотою 99% і більше.
Магнітне та немагнітне срібло з чистотою 60% та 80%.
Різні контакти зі сплаву срібла та міді із вмістом срібла від 25% і вище.
Різні клеми, дріт, контакти та інші електротехнічні вироби з МКС та інших аналогічних пристроїв із чистотою срібла 25%.
Срібна лігатура з роз’ємом та дріт чистотою менше 20%.
Срібні дроти.
Ви зможете здати срібло від імені фізичної чи юридичної особи. Нам будуть потрібні відповідні підтверджуючі документи, щоб укласти договір комісії. Ви можете розраховувати на найвищі ціни на радіодеталі та відходи виробництва, які містять срібло по всьому Уральському регіоні.

Наша компанія займається скупкою технічного срібла у містах Київ, Бровари, Бориспіль, Рівне, Одеса, Чернігів, Львів, Миколаїв, Черкаси, Чернівці, Дніпро, Харків, Вінниця, Луцьк, Тернопіль, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Київська область. З інших міст Ви зможете надіслати нам посилку чи бандероль. Наш експерт прийме її за описом та негайно повідомить Вам її точну вартість.