Транзистори

Купуємо транзистори в Україні у фізичних та юридичних осіб.

Радіотехніка, що вийшла з ладу, особливо стара, найчастіше прямо відправляється на звалище. А дарма – багато радіодеталі, що знаходяться в ній, мають досить високу вартість завдяки використанню в них дорогоцінних металів. Зокрема, дорогоцінні метали є в багатьох транзисторах.

Старі або просто непотрібні транзистори є у багатьох людей, при цьому використання таких деталей найчастіше недоцільне через їхнє моральне старіння. В даний час радіоаматори використовують сучасну елементну базу, що дозволяє створювати надійні компактні конструкції. Що стосується старих радіодеталей, то їх найвигідніше здати в нашу компанію, отримавши за це солідні гроші.

Найбільший попит мають транзистори серії КТ і КП. Наша компанія готова купити транзистори після проведення оцінки та аналізу масової частки дорогоцінних металів у радіодеталях, що здаються.

Транзистори у круглих, плоских, металевих, пластмасових корпусах, силові транзистори.

Імпортні мікросхеми та транзистори в керамічних, планарних, DIP та круглих корпусах.

Індикатори АЛС (3ЛС) 321,324,333,338, світлодіоди

Наша компанія займається скуповуванням транзисторів у містах Київ, Бровари, Бориспіль, Рівне, Одеса, Чернігів, Львів, Миколаїв, Черкаси, Чернівці, Дніпро, Харків, Вінниця, Луцьк, Тернопіль, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Київська область. З інших міст Ви зможете надіслати нам посилку чи бандероль. Наш експерт прийме її за описом та негайно повідомить Вам її точну вартість.